MOSiW

gminne wieczory biegowe - 27.04.2021

GMINNY WIECZÓR BIEGOWY.

Już jutro, tj. 27.04.2021 r. o godz. 19:00 zapraszamy na kolejny Gminny Wieczór Biegowy, czyli wspólne bieganie przy włączonym sztucznym oświetleniu. Jak co tydzień przypominamy o stosowaniu się do nowych zasad korzystania z obiektu. Do zobaczenia na bieżni.

1. Szczegółowe dni i godziny otwarcia obiektu dostępne są na tablicy ogłoszeń przy wejściu na stadion oraz na stronie internetowej www.mosiw.pl.

2. Na obiekcie w jednym czasie może przebywać nie więcej niż 25 osób – limit dotyczy osób uprawiających sport amatorsko.

3. Wprowadza się zakaz korzystania z obiektu osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych. Osoba z wyraźnymi oznakami choroby, takimi jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu nie będzie wpuszczona na obiekt / zostanie wyproszona z obiektu.

4. Zaleca się jak najmniejszy kontakt i jego utrzymywanie, tak często jak tylko to możliwe między osobami przebywającymi na obiekcie.

5. Obowiązuje nakaz dezynfekcji dłoni przed wejściem i przy wyjściu z obiektu.

6. Zastrzega się, iż korzystanie z obiektu może być objęte limitem czasowym.

7. W zakresie korzystania z obiektu należy stosować się do poleceń obsługi stadionu.

8. W razie dużego zainteresowania/obciążenia obiektu – dopuszcza się możliwość wprowadzenia wcześniejszych rezerwacji korzystania z obiektu.

9. Ustala się, że wejście na stadion możliwe jest (czasowo) bramką przy budynku tzw. „Arki”, od strony ulicy Mieczysława Mikuły.

10. W zajęciach lub wydarzeniach sportowych na stadionie organizator zobowiązany jest do przestrzegania przepisów określonych w aktualnym rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

11. Na obiekcie obowiązuje zakaz przebywania publiczności i osób postronnych.

12. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych wprowadza się zakaz korzystania z obiektu.

13. W zakresie nieujętym powyżej mają zastosowanie dotychczasowe regulacje dotyczące obiektu.

14. Wejście na obiekt jest równoznaczne z przyjęciem i przestrzeganiem obowiązującego regulaminu oraz zasad.

Skip to content